Działania łączące marketing i SEO są bezpieczniejsze oraz trwalsze. Naturalnie jak w przypadku większości produktów lub usług jakość stosowanych działań powiązana jest również z ich wyższą ceną. Abonament funkcjonuje na zasadzie inwestowania we własny biznes. Od wysokości zainwestowanej kwoty uzależniona jest ilość możliwych do przeprowadzenia działań. Wycena pozycjonowania na abonament opiera się na ocenie kondycji domeny, witryny, konkurencyjności słów kluczowych oraz dodatkowych czynników związanych z samą branżą oraz charakterem biznesu Klienta.

Skontaktuj się z nami aby uzyskać wycenę pozycjonowania swojej strony internetowej.

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz na naszej stronie lub poprzez adres e-mail.

Jakie informacje są niezbędne do przygotowania wyceny?

Do przygotowania wyceny niezbędny jest adres strony internetowej. Na jego podstawie możemy podać proponowaną skalę miesięcznego abonamentu w której możemy wprowadzać oferowane usługi.

Pomocnymi informacjami są: krótki opisy oferty wraz z przedstawieniem najważniejszych produktów lub usług, działania SEO które były podejmowane wcześniej oraz budżet na SEO. W przypadku zapytań o wycenę dla sklepu internetowego można przygotować również wyeksportowaną listę produktów.